O Kancelarii
Co warto wiedzieć o mojej działalności
O Kancelarii
Co warto wiedzieć o mojej działalności
O Mnie

Doświadczenie i powołanie

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm i zaangażowanie, a także uczciwe podejście do oczekiwań Klientów, co pozwala na zbudowanie relacji opartej na zaufaniu, które jest niezbędne, by móc właściwie ocenić sytuację i znaleźć dla niej najlepsze – z punktu widzenia Klienta – wyjście.

Zapewniam kompleksową obsługę i reprezentację przed sądami powszechnymi wszystkich instancji i na wszystkich etapach postępowań, ale także przed policją, prokuraturą, urzędami skarbowymi i innymi organami szeroko pojętej administracji publicznej, a także w postępowaniu wykonawczym i egzekucyjnym. Uczestniczę również w kontaktach z innymi podmiotami, gdzie wymagane jest zabezpieczenie interesów Klienta, wiedza prawna oraz doświadczenie.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Ukończonych Spraw
0 +
Udanych Spraw
0 +
Lat Doświadczenia
Jak Działam

W Pracy kieruję się kilkoma zasadami

Rozpoznanie

Wstępne konsultacje z klientem, zapoznanie się ze sprawą oraz ustalenie szczegółów

Analiza i Plan

Szczegółowe zbadanie problemu, konsultacje w celu wykreowania odpowiedniego planu działania, przygotowanie stosownych dokumentów

Działanie

Rzetelne reprezentowanie klienta w sprawie, wspracie

Dlaczego Warto?

Wybrać moją kancelarie

Prawo to nie tylko wiedza i przepisy – to także umiejętności konieczne do sprawnego przeprowadzenia klienta przez sprawę, proces lub mediację z jak najbardziej pozytywnym dla niego skutkiem i to właśnie mogę Państwu zaoferować. Żadna sprawa nie jest mi nieznana i z chęcią podejmę się każdego wyzwania.

TESTIMONIAL

Word from my clients

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.